Copyright 2020 - Custom text here

POSJETA MANIFESTACIJI „BUDI DIO NAS”

Profesorica Vesna Kovačević i profesori Marko Spaić i Igor Radulović posjetili su s učenicima manifestaciju „Budi dio nas” koju su organizovali Ministarstvo odbrane i Vojska Crne Gore.

Čuli su Vojni orkestar Počasne garde i vidjeli dio opreme Vojske Crne Gore, kao i prikaze borilačkih vještina i alpinističkog spuštanja. Na posebnim pultovima mogli su se informisati o zapošljavanju u Vojsci i dobrovoljnom služenju vojnog roka, obrazovanju na inostranim vojnim akademijama, stipendiranju, rodnoj ravnopravnosti u vojsci, kao i ljetnjem vojnom kampu i drugim projektima koji su namijenjeni mladima.

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;